Єхай!?
(за п’єсою Ніни Садур «Єхай», жанр – драма абсурду)
… Зима. Пізній вечір. Залізничний шлях. Десь далеко поблискує хутір. На небі з’являються перші зірки. Мужик стоїть на рейках, готується померти. Чути звук поїзда, що наближається…
Кожен персонаж, який з’являється у цій дивній і зворушливої історії, по-своєму самотній. Кожен намагається впоратися з цим болем. Комусь це вдається, хтось несе свою самотність далі.
Епіграфом до спектаклю стали слова Снаута з кінофільму Андрія Тарковського «Солярис»: «Повинен вам сказати, що ми зовсім не хочемо завойовувати космос. Ми хочемо розширити Землю до його меж. Ми не знаємо, що робити з іншими світами. Нам не потрібно інших світів. Людині потрібна людина… » Постановка відзначена дипломами за акторські роботи та кращий дебют на міжнародному фестивалі «Рампа-2011» у Дніпропетровську.
Вистава триває близько 1 години.
Дійові особи та виконавці
Людина з шарфом – Гордій Клочко
Мужик – Дмитро Терновий
Машиніст – Роман Фанін
Жінка – Тетяна Бушеньова, Ольга Тернова
Двоє в чорному – Наталія Фірсова, Анатолій Байков
Світло – Олександр Тимченко
Звук – Дар’я Сахарова
Режисер – Ольга Тернова














